Najděte si nemovitost Byty Domy Pozemky Komerční Ostatní Novostavby Developerské projekty

Proč inzerovat s námi

SLEVONEMO.cz jedná se o slevový realitní systém inzerce, který nabízí prostor pro všechny realitní kanceláře, makléře, tak i soukromé osoby, kteří prodávají, nebo pronajímají nemovitosti a hledajícím zájemcům o nemovitost je nabídnuta široká škála zlevněných realitních nabídek s uplatněním slevy.

V inzerci SLEVONEMO.cz naleznete byty na prodej, byty k pronájmu, rodinné a činžovní domy na prodej a k pronájmu, vily, novostavby, pozemky, developerské projekty, komerční prostory a kanceláře a další jiné reality z celé ČR.

Slevový realitní inzertní server SLEVONEMO.cz nabízí možnost uplatnění slevy u nabízených nemovitostí. Každá sleva je časově omezená a tím se nemovitost stává více atraktivní. Slevy je možné čerpat z ceny nemovitosti, nebo ze služeb inzerenta, např. z provize realitní kanceláře, nebo makléře.

Realitní nabídky můžete vyhledávat z podrobného filtru a vybírat můžete nemovitosti z celé ČR. Lokality jako je Praha a Středočeský kraj, dále Kladno, Mělník, Benešov, Brno, Plzeň, Ostrava, Liberec, Hradec Králové, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, České Budějovice, Jablonec, Pradubice, Nymburk, Náchod a mezi dalšími jinými kraji, městy a obcemi z celé ČR.

SLEVONEMO.cz také nabízí přímé propojení realitních nabídek s webovými stránkami inzerujících realitních kanceláří a soukromých inzerentů. Jedním kliknutím se přímo z nabízené nemovitosti dostáváte na stránky inzerenta a tím zhlédnete nejpodrobnější informace dané nabídky přímo na stránkách realitní kanceláře.

Veškeré realitní nabídky je možné zadávat a editovat on-line a to přes webovou administraci SLEVONEMO.cz, nebo k exportu dat lze použít podporované exportní realitní programy (softwary).

slevonemo.cz ptáci

Výhody pro hledající zájemce o nemovitosti:

 • Cenově nejvýhodnější realitní nabídky na realitním trhu.
 • Možnost uplatnění slevy u nabízených nemovitostí.
 • Aktuální slevy nemovitostí jsou časově omezené a tím se nemovitosti stávají více atraktivní.
 • Nabízené slevy je možné čerpat z ceny nemovitosti, nebo služeb inzerenta.
 • Přímé propojení realitních nabídek s webovými stránkami inzerentů. Jedním kliknutím je možné se jednoduše dostat přímo na webové stránky realitní kanceláře, nebo realitního makléře.
 • Buďte první a získejte nemovitosti za zajímavé ceny.

Výhody pro inzerenty:

 • Lepší způsob, jak zatraktivnit prezentaci svých realitních nabídek.
 • Možnost časově omezit zvýhodněnou realitní nabídku, nabízená nemovitost se stává více atraktivní a tím získat větší portfolio potenciálních zájemců.
 • Slevy je možné nabízet z ceny prodeje nemovitosti i z ceny nájmu, dále ze své zprostředkovatelské provize, nebo z nabízených služeb.
 • Přímé propojení realitních nabídek s vašimi webovými stránkami realitní kanceláře.
 • Veškeré nemovitosti je možné zadávat a editovat on-line přes administraci, nebo k exportu dat lze používat podporované exportní realitní programy.

SLEVONEMO.cz to jsou SLEVY všech nemovitostí na jednom místě. Neváhejte a využijte jedinečnou možnost prezentovat své nemovitosti na místě, kde denně probíhají online realitní nabídky s bezkonkurenční slevou. Registrace zde.

Novinky

Pražská realitní kancelář Pronájmy Praha.

Jedná se o malou dynamickou realitní kancelář, která se v realitách pohybuje již téměř dvacet let. Specializuje se především na pronájem bytů v Praze, domů a nebytových prostor a mají v tomto směru velmi bohaté zkušenosti. Jejich prioritou je osobní přístup ke klientovi, slušné vystupování a jednání a z toho vyplývající spokojenost klientů a obchodních partnerů. Za dobu své činnosti realitní kancelář Pronájmy Praha realizovala stovky obchodních případů. Kromě realit v Praze se realitní kancelář Pronájmy Praha zabývá také finančními...

Více zde

Realitní kancelář Soccer Reality, je již na trhu 7 let.

Patří mezi úspěšné a dynamické realitní kanceláře, specializující se na regiony Praha, Střední Čechy, Hradec Králové, Náchod, Pardubice a okolí, reality v Mladé Boleslavi, Liberci, Mělníku, Benešově, Vlašimi, Brně, Nymburku a na Praze Východ a Západ. Její součástí je tým dlouholetých a zkušených odborníků v oblasti realitního a rezidenčního trhu, kteří za dobu své několikaleté působnosti v této obchodní oblasti aktivně a úspěšně zprostředkovali prodej či pronájem bytu, domu či pozemku několika tisícům spokojených klientů. Samotný název společnosti demonstruje původní ideu...

Více zde

Softreal, software pro realitní kanceláře.

Jedná se o informační systém pro realitní kanceláře, který byl vyvíjen v průběhu posledních několika let v úzké spolupráci s předními realitními kancelářemi působících na tuzemském realitním trhu. Můžete tedy počítat s jeho maximální aktuálností a přizpůsobení se současným nárokům a požadavkům pro práci realitních makléřů.Realitní program Softreal se odlišuje od ostatních realitních softwarů na trhu svou dynamičností a zvláště důrazem na zjednodušení práce uživatele, monitoring práce zaměstnanců realitní kanceláře...

Více zde