Najděte si nemovitost Byty Domy Pozemky Komerční Ostatní Novostavby Developerské projekty

Realitní kancelář Soccer Reality, je již na trhu 7 let.

Realitní kancelář Soccer Reality, je již na trhu 7 let.

Patří mezi úspěšné a dynamické realitní kanceláře, specializující se na regiony Praha, Střední Čechy, Hradec Králové, Náchod, Pardubice a okolí, reality v Mladé Boleslavi, Liberci, Mělníku, Benešově, Vlašimi, Brně, Nymburku a na Praze Východ a Západ. Její součástí je tým dlouholetých a zkušených odborníků v oblasti realitního a rezidenčního trhu, kteří za dobu své několikaleté působnosti v této obchodní oblasti aktivně a úspěšně zprostředkovali prodej či pronájem bytu, domu či pozemku několika tisícům spokojených klientů.

Samotný název společnosti demonstruje původní ideu vzniku firmy, kdy vzhledem k bývalé činnosti zakladatelů a některých dalších realitních makléřů společnosti patřili mezi hlavní a stálé klienty právě vrcholoví sportovci a manažeři.

Tato klientela byla víceméně přirozená právě díky faktu, že v realitní kanceláři Soccer Reality původně pracovali především makléři, kteří působili několik let na vrcholové úrovni v prvoligových fotbalových tuzemských klubech a mají tak úzké vazby na vrcholové sportovní scéně, ať už z oblasti vrcholové kopané, tenisu, ledního hokeje atd. zprostředkovávali prodej či pronájem nemovitostí právě pro tuto cílovou skupinu.

Slova jednatele společnosti p. Zdeňka Turka:

V současné době je součástí našeho týmu již celá řada dalších makléřů či odborníků na realitním trhu. Zaměřujeme se na široké spektrum klientely a jsme připraveni a schopni zajistit jakoukoliv realitní transakci pro jakéhokoliv klienta, což prokazujeme počtem transakcí v rámci tuzemského trhu, kdy měsíčně prodáme či pronajmeme několik desítek bytů, domů či pozemků. Ať už se jedná o lokality Praha, tak i Střední Čechy, Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Mladá Boleslav, Liberec, Mělník, Vlašim, Benešov, Brno, Nymburk či Praha Východ a Západ.

Naše realitní kancelář nabízí prodej a pronájem bytů, domů či pozemků všech velikostí a typů. Počínaje malými garsoniérami či 1+kk až po několika pokojové velkometrážní byty různých rozměrů. To samé se týká i námi nabízených domů. V naší nabídce naleznete byty či domy jak v okrajových částech města, tak v jejich samotném centru. Např. v Praze si u nás vyberete byt na Praze 9 - Prosek, ve Stodůlkách, na Černém Mostě, ale stejně tak i v Josefově, na Vinohradech, na Malé Straně apod. Stejně tak si u nás vyberete v nabídce bydlení na sídlišti v Hradci Králové, Pardubicích, Vlašimi, Mladé Boleslavi či Nymburku, ale stejně tak i v jejich historických centrech.

Jednou z dalších našich aktivit je i přímý výkup nemovitostí či řešení exekuce nemovitosti v případě, že se dostanete do tíživé situace. Jsme schopni nalézt takové řešení, které pro Vás bude ideální. Zároveň nabízíme zajištění i doplňujících služeb jako jsou stěhování, pojištění či autodoprava.

soccerreality.cz

Veškeré informace o realitní kanceláři a její širokou nabídku nemovitostí, naleznete na adrese www.soccer-reality.cz.

Realitní kancelář Soccer Reality inzeruje na slevovém realitním serveru SLEVONEMO.cz.

Novinky

Pražská realitní kancelář Pronájmy Praha.

Jedná se o malou dynamickou realitní kancelář, která se v realitách pohybuje již téměř dvacet let. Specializuje se především na pronájem bytů v Praze, domů a nebytových prostor a mají v tomto směru velmi bohaté zkušenosti. Jejich prioritou je osobní přístup ke klientovi, slušné vystupování a jednání a z toho vyplývající spokojenost klientů a obchodních partnerů. Za dobu své činnosti realitní kancelář Pronájmy Praha realizovala stovky obchodních případů. Kromě realit v Praze se realitní kancelář Pronájmy Praha zabývá také finančními...

Více zde

Realitní kancelář Soccer Reality, je již na trhu 7 let.

Patří mezi úspěšné a dynamické realitní kanceláře, specializující se na regiony Praha, Střední Čechy, Hradec Králové, Náchod, Pardubice a okolí, reality v Mladé Boleslavi, Liberci, Mělníku, Benešově, Vlašimi, Brně, Nymburku a na Praze Východ a Západ. Její součástí je tým dlouholetých a zkušených odborníků v oblasti realitního a rezidenčního trhu, kteří za dobu své několikaleté působnosti v této obchodní oblasti aktivně a úspěšně zprostředkovali prodej či pronájem bytu, domu či pozemku několika tisícům spokojených klientů. Samotný název společnosti demonstruje původní ideu...

Více zde

Softreal, software pro realitní kanceláře.

Jedná se o informační systém pro realitní kanceláře, který byl vyvíjen v průběhu posledních několika let v úzké spolupráci s předními realitními kancelářemi působících na tuzemském realitním trhu. Můžete tedy počítat s jeho maximální aktuálností a přizpůsobení se současným nárokům a požadavkům pro práci realitních makléřů.Realitní program Softreal se odlišuje od ostatních realitních softwarů na trhu svou dynamičností a zvláště důrazem na zjednodušení práce uživatele, monitoring práce zaměstnanců realitní kanceláře...

Více zde